Dzisiaj naszą szkołę odwiedzili wspaniali goście - ukochane BABCIE i ukochani DZIADKOWIE naszych uczniów. Podczas wspaniałych występów dzieci spotkały się cztery pokolenia - wnuczęta, rodzice, dziadkowie i pradziadkowie. Ta wielopokoleniowa uroczystość wzbudziła łzy wruszenia, szczęścia i dumy ze wspaniałych małych aktorów. Wystąpili uczniowie wszystkich klas młodszych, którzy za artystyczne występy zostali obdarowani gratulacjami i ogromną miłością swoich honorowych gości w naszej szkole - cudownych BABĆ I DZIADKÓW.