Na zajęciach dodatkowych z innowacji pedagogicznej „Historia Sztuką Pisana” uczniowie z klasy III „b” pod kierunkiem pani Barbary Szymskiej chętnie wykonują swoje prace, używając przy tym gliny, materiałów wtórnych oraz kolorowej bibuły. Poznają także nowe sposoby tworzenia form trójwymiarowych. Eksperymentowanie i możliwość doświadczania struktury materiałów, ich różnorodne użycie, swoboda działania dają uczniom poczucie pewności siebie, a przede wszystkim sprawiają dużo radości.

Barbara Szymska