Z wielką radością informujemy, że wpłynęła ostatnia złotówka potrzebna do sfinansowania nauki w szkole średniej  chłopca z Malawi, Lorenca Banda. Lorenc uczy się w prestiżowej szkole średniej, która otworzy mu możliwość dalszego kształcenia na każdym uniwersytecie. Koszt roku nauki wynosi 400 euro. Rodziców nie stać na zapłacenie tej kwoty. Dzięki pracy uczniów zaangażowanych w działalność kółka misyjnego opłaciliśmy całość kosztów nauki Lorenca. Daliśmy więc temu dziecku szansę na dobre życie! Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji tego projektu!

siostra Leonia

Lorenc