Dnia 16 grudnia 2016r. zorganizowane zostały warsztaty świąteczno-plastyczne dla rodziców i uczniów klasy II a, gdzie wykonaliśmy stroiki i ozdoby świąteczne. Rodzice i dzieci mogli poznać różnorodne techniki plastyczne, odkryć skrywane talenty, wspaniale się przy tym bawiąc. Wszystkie świąteczne „cudeńka” zostały przeznaczone na "Kiermasz świąteczny" zorganizowany w naszej szkole.

Dzięki cudownym rodzicom moich wychowanków jesteśmy już w entuzjastycznym nastroju bożonarodzeniowym.

Dudkiewicz Magdalena