Mikołajki to czas obdarowywania się prezentami i sprawiania radości innym! Uczniowie z klas II-III uczęszczający do świetlicy szkolnej razem z nauczycielką Karoliną Gawlik postanowili w tym dniu wcielić się w rolę Mikołajów i obdarować wszystkich 5 i 6-latków z Przedszkoli nr 1, 2 oraz 4 w Ozimku własnoręcznie wykonanymi choinkami. Dzieci z przedszkoli przywitały nas piosenką i zaprosiły do wspólnej zabawy. Było dużo uśmiechów i radości z otrzymanych prezentów, a także podziękowania dla małych Mikołajów w formie pysznych i zdrowych grzanek. Dla wszystkich dzieci był to dzień wyjątkowy, pełen dobrych uczynków, życzliwości i wzajemnego szacunku.

Karolina Gawlik