W dniu 19.11.2016 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjeździe na basen do Tarnowskich Gór. Zajęcia te miały na celu promowanie aktywności ruchowej w czasie wolnym od nauki. Uczniowie z entuzjazmem wzięli udział w wycieczce. Na basenie największe zainteresowanie wzbudził - basen z falą morską, zjeżdżalnie wodne oraz grzybek wodny. Szaleństwu wodnemu nie było końca. Uczniowie na wspólnej zabawie w wodzie spędzili dwie godziny.

Wszystkim dziękujemy za wspólnie spędzony czas i wspaniałą zabawę.

Agnieszka Kaczmarek i Violetta Oliwa