Tradycja obdarowywania się drobnymi prezentami w dniu imienin świętego Mikołaja na stałe wpisała się w naszą szkolną tradycję. Mikołajki to dzień,
na który uczniowie długo czekają, ponieważ przynosi wiele radości i uśmiechów.

6 grudnia 2016 r. w naszej szkole zagościł świąteczny nastrój…

We wtorek na korytarzach Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 pojawiły się piękne mikołajkowe dekoracje, wykonane tego dnia przez najmłodszych uczniów naszej szkoły. Z klas rozbrzmiewała muzyka, a dzieci ubrane w mikołajkowe czapeczki częstowały się smakołykami. Nie zabrakło również wspaniałych upominków, którymi obdarowani zostali wszyscy uczniowie . Z twarzy przez cały dzień nie znikały uśmiechy. Niektóre klasy postanowiły nawet część swych zajęć szkolnych odbyć na wycieczce. Mamy nadzieję, że wspólne przeżywanie Mikołajek wprowadziło wszystkich w pozytywny nastrój i umiliło okres oczekiwania na zasłużone prezenty.

Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku!

Barbara Szymska