Samorząd Uczniowski przeprowadził 24 listopada w naszej szkole akcję "Apetyt na szkołę", sprzedając przepyszne babeczki, upieczone przez naszych uczniów i ich rodziców. Warto zauważyć, że akcja cieszyła ogromnym powodzeniem - wszystkie babeczki i muffinki zostały wyprzedane w ciągu 10 minut.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować uczniom i rodzicom za zaangażowanie i wsparcie naszej akcji. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na nagrody dla uczniów w konkursach oraz na zakończenie roku szkolnego.

Alesia Asmushkina