W czwartek 24 listopada 2016r. uczniowie naszej szkoły bawili się podczas wieczoru zorganizowanego z okazji zbliżających się andrzejek. Zabawa przebiegała w atmosferze wróżb i magii. Przyczynili się do tego uczniowie klas starszych, którzy przygotowali różnorodne wróżby w „Magicznej Komnacie”.
Wiele śmiechu i radości dostarczały dzieciom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. Była też dobra muzyka.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.

Elżbieta Nawrocka