9 listopada w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Niepodległości, który został przygotowany przez uczniów klas piątych i ich wychowawców. Młodzi aktorzy przedstawili scenkę rodzajową, recytowali wiersze oraz śpiewali patriotyczne piosenki wraz ze szkolnym chórem.

Alesia Asmushkina

Uczniowie klas IV-VI naszej szkoły uczestniczyli wspólnie ze starszymi koleżankami i kolegami w MARSZU MŁODZIEŻY zorganizowanym z okazji Dnia Niepodległości. Uczniowie z biało-czerwonymi kotylionami, chorągiewkami, balonikami, szalikami dumnie nieśli polskie flagi. Marsz ulicami naszego miasta został zorganizowany przez Zespól Szkól w Ozimku i na stałe już chyba wpisuje się w uroczyste obchody święta niepodległej Polski.