Dzień Edukacji Narodowej  w naszej szkole obchodzony był bardzo uroczyście. Uczniowie klas IIb i IIIa pod opieką nauczycielek -  Wiesławy  Papkalli  oraz Renaty Krzyżowskiej -wspaniale przygotowali wiele ciekawych wierszy i piosenek obrazujących odpowiedzialną i trudną  pracę nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły. Nikt, kto pracuje w naszej szkole, nie pozostał bez "kwiatka" - uroczego wierszyka pokazującego jego pracę i zaangażowanie. Wierszyki-kwiatki zostały potem przypięte do dekoracji i teraz wszyscy mogą je przeczytać raz jeszcze na korytarzu szkoły.

Bardzo ważnym elementem naszej uroczystości była wizyta Burmistrza Ozimka Jana Labusa, który wręczył stypendia za wyniki w nauce naszym uczniom. Były to: Kinga Pytel, Łucja Wierna, Stefania Gruszka, Milena Wilk, Wiktoria Gładysz, Wiktoria Szuszczyńska, Oliwia Rogowska, Hanna Karpińska, Dominika Mrocheń, Kinga Wojtyszyn, Marta Rakowska, Karolina Gryc, Karolina Nowak oraz Karolina Guzy.

Burmistrz Labus złożył życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły oraz pogratulował dyrektor szkoły Danucie Kłysińskiej otrzymania zaszczytnej Nagrody Ministra Edukacji Narodowej oraz pani Danucie Kinast Nagrody Burmistrza.

Na zakończenie akademii uświetnionej uroczymi popisami wokalnymi i tanecznymi naszych uczniów (przygotowanych przez Magdalenę Dudkiewicz, Darię Bejm, Mariusza Cierpicha) dyrektor Kłysińska wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi szkoły, dziękując za bardzo dobrą i sumienną pracę, wysokie wyniki i sukcesy.

Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze przy pięknych, wesołych dekoracjach Barbary Szymskiej. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz wręczyli śliczne laurki.

Składamy serdeczne gratulacje -

DYREKTOR DANUCIE KŁYSIŃSKIEJ otrzymania NAGRODY MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ

pani Danucie Kinast otrzymania NAGRODY BURMISTRZA !