W czwartkowe przedpołudnie 22 września uczniowie klasy II a pod opieką wychowawczyni Magdaleny Dudkiewicz i pani Karoliny Gawlik gościli w Przedszkolu nr 1 w grupie V na aerobiku. Po zabawie integracyjnej dzieci utrwaliły sobie pojęcie „aerobik” oraz zasady bezpiecznej aktywności fizycznej: dbałość o strój, świeże powietrze, rozgrzewkę, relaks i oczywiście nawodnienie organizmu. Przy dźwiękach energicznej muzyki rozpoczęliśmy aerobik. Dzieci wraz z paniami ćwiczyły z dużym zaangażowaniem i uśmiechem na twarzach. Po 1 rundzie zmęczone osoby ustąpiły miejsca bardziej wytrwałym i dopingowały kolegów w 2 rundzie. Pozytywnie zmęczeni wszyscy poczuli przypływ dobrej energii i humoru. Panie z kuchni przygotowały pyszną lemoniadę na ugaszenie pragnienia dla młodszych i trochę starszych sportowców.

Dziękujemy Pani Oldze Małkiewicz i przedszkolakom za zaproszenie do wspólnej zabawy! Do szybkiego zobaczenia!

Dudkiewicz Magdalena