W dniu 02.04.2016 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjeździe na basen do Tarnowskich Gór. Zajęcia te miały na celu promowanie aktywności ruchowej w czasie wolnym od nauki. Uczniowie bardzo chętnie wzięli udział w tej wycieczce. Na miejscu czekało na wszystkich uczestników wiele atrakcji, najwięcej emocji wzbudzała wśród uczniów sztuczna fala. Szaleństwom wodnym wtedy nie było końca. Oczywiście czas jak zwykle minął za szybko, ale tak to już jest gdy człowiek dobrze się bawi :)

Wszystkim dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne wyjazdy.

Agnieszka Kaczmarek i Violetta Oliwa