W Domu Kultury w Ozimku, w dniu 20 kwietnia 2022 r. odbył się gminny etap Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Wzięło w nim udział 11 uczniów szkół podstawowych w dwóch kategoriach wiekowych. W młodszej grupie Publiczną Szkołę Podstawową nr 1 reprezentował  uczeń Wiktor Jakubiec, który zajął pierwsze miejsce i przeszedł do dalszego etapu czyli eliminacji powiatowych w Komprachcicach.  Nagrody dla uczniów wręczali  Burmistrz Ozimka Mirosław Wieszołek oraz członkowie Zarządu Miejsko-Gminnego OSP-  Marek Elis - prezes oraz Andrzej Jakubiec - komendant gminny, a prywatnie dziadek Wiktora.  To właśnie pan Jakubiec zaszczepił u wnuka pasję pożarnictwa i poznawania arkanów zaszczytnego zawodu  strażaka.   Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” w Komprachcicach odbyły się 26 kwietnia br.  Do dalszego etapu przeszedł Wiktor Jakubiec, uczeń  klasy IV  naszej JEDYNKI, zajmując 3 miejsce w kategorii grupa młodsza. Dzięki pasji przekazanej przez dziadka oraz rzetelnej pracy  nasz uczeń przystąpi do finału wojewódzkiego w dniu 20 maja 2022, który odbędzie się na Górze św. Anny.

Dziękujemy za gościnę i gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Arkadiusz Wałęga, GŚ

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry