Z radością przyjęliśmy wiadomość o zakwalifikowaniu się naszej uczennicy Kasi Juruć do finału 28. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki PIOSENKOBRANIE 2021 organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu. To już po raz drugi Kasia reprezentuje naszą Gminę w tym prestiżowym wydarzeniu.

Zmagania 63 wokalistów z całego kraju będzie można oglądać w najbliższą niedzielę 20 czerwca br. w Amfiteatrze Opolskim , który w tym dniu otwiera się dla publiczności oraz przybyłych gości.  Wstęp jest wolny.

Szczegółowy program Festiwalu znajduje się pod linkiem:

Serdecznie gratulujemy naszej wokalistce i już trzymamy kciuki za finał !!!

Prezentowane zdjęcia pochodzą z pierwszego w tym roku plenerowego koncertu w ramach „Muzycznego Święta Kwitnących Azalii im. Zbigniewa Pawlickiego” organizowanego na błoniach Zamku w Mosznej, gdzie śpiewała Kasia. Brały w nim udział zaproszone szkoły muzyczne z naszego województwa. To była prawdziwa muzyczna uczta oraz radość dla artystów i zgromadzonej licznie publiczności.

Po długiej przerwie kultura powraca na żywo, wzrusza i łączy ! Bo nic tak jak muzyka właśnie łagodzi obyczaje.