Uczeń naszej szkoły Oliwier Nadolny otrzymał prestiżowe stypendium Marszałka Województwa Opolskiego za szczególne osiągnięcia, bardzo wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. Stypendium po raz trzeci zostało przyznane najlepszym z najlepszych uczniów w ramach programu "Wspieramy najlepszych III". Na uroczystej gali, która odbyła się w Filharmonii Opolskiej Oliwierowy stypendium wręczali marszałkowie naszego województwa, a w szkole gratulacje dyrektorka szkoły! Gratulujemy!

Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
 do góry