Kasia Juruć, uczennica klasy IV „b” dn. 28-04-2018 zdobyła wyróżnienie biorąc udział w XIII  Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „Do Re Mi” w Ozimku w kategorii kl. IV-VII prezentując piosenkę pt. "Nie bój się chcieć" z bajki "Zwierzogród". Kolejnym wielkim sukcesem uczennicy jest zdobycie dn. 23-05-2018 – pierwszego miejsca na XIII Wojewódzkim Festiwalu Muzycznym "Mikrofon i Ty" w Opolu, w którym brało udział aż 16 szkół podstawowych w kat. klas IV – VII. Kasia wygrała śpiewając piosenkę
pt." Prawie udało się" z produkcji Disneya "Księżniczka i Żaba”. Gratulujemy!                                                        Barbara Szymska

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
 do góry