Uczniowie wszystkich klas, którzy ukończyli szkołę z wysoką średnią otrzymali nagrody książkowe na uroczystym apelu. Dyrektor szkoły, DANUTA KŁYSIŃSKA, wprowadziła "nową świecką tradycję" - wręczyła świetne nagrody rzeczowe za najwyższe średnie w szkole. Otrzymali je MICHAŁ KORNIAK I TOMASZ ZAJĄC. Również nagrody otrzymali uczniowie klas szkóstych, którzy na teście uzyskali bardzo wysokie wyniki - 100%( i troszkę mniej). Pani VIOLETTA OLIWA nagrodziła najlepszych sportowców szkoły - WERONIKĘ  MALISZEWSKĄ I ALANA MALISZEWSKIEGO. Puchar Dyrektora Szkoły zdobyła najbardziej usportowiona klasa, czyli Va.

GRATULUJEMY i  życzymy kolejnych sukcesów w nowym roku szkolnym!