Nasza „Jedyneczka” gościła w swoich murach przedszkolaków wraz z rodzicami. Dzieci mogły zwiedzić całą szkołę, a niektórzy rodzice ...przypomnieć sobie czasy, kiedy to oni tu się uczyli.

W sali gimnastycznej dyrektor Danuta Kłysińska powitała obecnych i nasi goście obejrzeli występy dzieci klas IIIa i IIIb oraz kółka tanecznego przygotowane przez panie Magdalenę Dudkiewicz, Wiesławę Papkallę i Darię Reimann.  Po występach odbyła sie podróż po szkole. W salach lekcyjnych przyszłych klas pierwszych na dzieci czekały  kąciki zabaw, a chętni mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami plastycznymi. W salce do gimnastyki korekcyjnej pod opieką pani Violetty Oliwy maluchy mogły spróbować swoich sił na torze przeszkód.

Wśród dzieci największym zainteresowaniem cieszyła się świetlica szkolna, w której mogły świetnie sie pobawić pod opieką pań Danuty Kinast i Joanny Markiewicz - Pustuły. W Szkolnym Centrum Multimedialnym pani Grażyna Świercz zaprezentowała możliwości konsoli X-BOX    i każdy mógł na nim zagrać w interaktywne gry sportowe. Równie ciekawym miejscem była sala komputerowa, w której dzieci zgłębiały tajniki komputera, a doradzały im panie Elżbieta Nawrocka i Beata Sojka. Pani Małgorzata Wronowska zprezentowała wykorzystanie tablicy interaktywnej w procesie nauczania. Na zakończenie tej niecodziennej wycieczki po „Jedynce” mali goście mogli poczestować się słodkim "co nieco" w szkolnej stołówce.

tor przeszkód