Każdego roku dnia 6 grudnia do wszystkich grzecznych dzieci przychodzi święty Mikołaj. Ponieważ w naszej szkole są same grzeczne dzieci,  to i tym razem odwiedził nas Mikołaj z dużym  workiem wypełnionym prezentami. Dzieci z niecierpliwością czekały na tę chwilę, gdyż każdy uczeń otrzymał wspaniały prezent - pendrive oraz słodkości.

Natomiast klasa II a otrzymała niecodzienny list od samego Świętego Mikołaja. Jak się okazało Mikołaj miał w tym roku inne plany i przekazał prezenty wraz z listem. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały co Mikołaj ma im do powiedzenia. Rozdawaniu prezentów towarzyszyły równie silne emocje. Świetnie się złożyło, bo uczniowie wcześniej poznali budowę i zasady pisania listu i teraz mogli Mikołajowi nań odpowiedzieć.

Na szkolym korytarzu pojawiła się konsola XBOX i dzieciaki mogły grać i spiewać najnowsze przeboje JUST DANCE. Chętnych nie brakowało! Starsi uczniowie pojechali tego dnia do kina na film "Uwolnić Mikołaja".

Wspaniałym pomocnikom Mikołaja czyli niezawodnej Radzie Rodziców i rodzicom uczniów  serdecznie dziękujemy!

Magdalena Dudkiewicz, Dorota Olearczyk i  Grażyna Świercz

Nasz Mikołajek