Rozpoczął się nowy rok szkolny 2014/15. W sali gimnastycznej naszej szkoły zebrali się uczniowie, nauczyciele,  rodzice i rodziny naszych wychowanków. Uroczystą inaugurację prowadziła Maja Adamczyk, uczennica klasy szóstej. Krótkie przemówienia z życzeniami udanego nowego roku szkolnego wygłosili: Danuta Kłysińska - Dyrektor PSP nr 1, ksiądz Proboszcz Marian Demarczyk oraz Aleksandra Mielnik- przewodnicząca Rady Rodziców. Najważniejszymi bohaterami tej uroczystości byli uczniowie klas pierwszych, którzy złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Pierwszoklasiści otrzymali także ogromne rogi obfitości, z których się bardzo ucieszyli.