Wiosenne, a właściwie wiosenno-wielkanocne warsztaty odbyły się przed świętami Wielkiej Nocy w naszej JEDYNCE. Pani EWA DORYNEK - nauczycielka - bibliotekarka z SP nr 2 w Ozimku przyjechała z dwoma opowieściami w formie teatrzyku kamishibai- dla klas 1a i 1b - "Wielkanocny zajączek" , a dla klas 2a i 3a "Idzie Wiosna!". W trakcie wspaniale zaprezentowanych teatrzyków pani Dorynek pokazywała dzieciom wielkanocny koszyczek oraz omawiała jego symbolikę. Były piękne dekoracje, wspaniałe rekwizyty, a wszystko przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej - świergotu ptaków, odgłosów lasu. Po  teatrzykach dzieci zostały  zaproszone przez panie LUCYNĘ GAJDĘ, także nauczycielkę z SP 2 w Ozimku i Ewę Dorynek, na warsztaty plastyczne, gdzie nasze dzieciaki wykonywały urocze, żółciutkie kurczaki. Zabawy było co niemiara, a praca sprawiała uczniom ogromną radość. Kurczaczki wyszły prześliczne, z dzieci były z nich bardzo dumne. My podziękowaliśmy obu nauczycielkom bukietem żółtych tulipanów  i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. A teraz wciąż czekamy, kiedy wreszcie przyjdzie prawdziwa, ciepła i słoneczna WIOSNA!

Foto: Aneta Woźnica i Daria Bejm

Składamy serdeczne podziękowania

PANIOM EWIE DORYNEK I LUCYNIE GAJDZIE

za wspaniałe spotkanie i bardzo ciekawe zajęcia

z uczniami klas 1-3 naszej JEDYNKI

Zajęcia odbyły się w ramach SIECI WSPÓŁPRACY NAUCZYCIELI- BIBLIOTEKARZY  GMINY OZIMEK.