Sobota -  wspólnie z klasą, nauczycielką języka angielskiego i wychowawczynią klasy? I w dodatku na zupełnym luzie, bez pośpiechu? Uczniowie 7a tak właśnie spędzili ten wolny od nauki dzień. Najpierw był  film w kinie- Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a. Później pyszne naleśniki w znanej opolskiej naleśnikarni- Grabówce. I dużo luzu i spokoju. Uczniowie odwiedzili także Bibliotekę Miejską w Opolu - jedną z najnowocześniejszych w województwie.  A obok "Schron dla stron" - miejsce, gdzie można poczytać. Most Groszowy - zielony most- już nie intrygował tysiącem kłódek. Był czas na zwiedzanie, na rozmowy, na żarty i ponowne budowanie relacji. Dobrych relacji.