W piątkowy poranek uczniowie klas 1-4 naszej JEDYNKI zobaczyli świetne przestawienie z cyklu "teatr lalki i aktora". Do szkoły przybyli uczniowie klasy ósmej ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ozimku. Młodzież, w świetny sposób, przedstawiła opowieść o drewnianym pajacyku Pinokiu. Któż nie pamięta tej historii? Uczniowie DWÓJKI znakomicie odgrywali swoje role, i chociaż  pokazywali tylko kukiełki, nadrabiali głosem, znakomicie interpretowali emocje bohaterów. Nad całością czuwały panie: Barbara Baron - wychowawczyni klasy ósmej oraz szkolna bibliotekarka Ewa Dorynek, która była reżyserem przedstawienia i twórcą kukiełek.  Naszym dzieciom bardzo się przedstawienie podobało, reagowały żywiołowo, a na koniec uhonorowały pracę młodych aktorów brawami na stojąco, co jest wyrazem najwyższego uznania.

Dodać należy, że spotkanie odbyło się w ramach "Sieci współpracy nauczycieli-bibliotekarzy w Gminie Ozimek".

Dziękujemy młodzieży z DWÓJKI i nauczycielkom za wizytę w naszej szkole z tym świetnym przedstawieniem!

foto:Aneta Woźnica i Grażyna Świercz