W ostatnim dniu przed feriami zimowymi zostali nagrodzeni wzorowi czytelnicy z klas 1-3. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Przez całe pierwsze półrocze uczniowie przychodzili do biblioteczki szkolnej i wypożyczali książki. Ich pasja czytania i zapał został nagrodzony. Najlepszym czytelnikiem szkoły jest KSAWERY SKLORZ.

Nagrodzeni zostali:

w klasie pierwszej: Marcel Stonoga, Iza Rolka, Karolina Wiench, Aurora Guimbal Jagusz, Tomek Kotula i Janek Sznicer.

w klasie drugiej: Ksawery Sklorz, Zuzia Knop i Milena Naporowska.

w klasie trzeciej: Emilka Włoch, Milena Toniak i Zuzia Winiarska.

Gratuluję czytelnikom i zapraszam do biblioteki, bo "biblioteka - to dobre miejsce dla człowieka".