To spotkanie z przedszkolakami z JEDYNECZKI było bardzo miłe. Dzieci zabrały swoje misie, ukochane pluszaki. W wesołej i bardzo sympatycznej atmosferze rozmawialiśmy na tematy wesołe i przyjemne, ale także poważne, bo o bezpieczeństwie. Dzieci wiedziały dlaczego nosimy maseczki, dlaczego ubierzemy rękawiczki do wspólnej zabawy, dlaczego to wszystko jest takie ważne. A na wesoło bawiliśmy się świetnie z PLUSZOWYM MISIEM, gdyż właśnie z okazji tego święta odwiedziłam Publiczne Przedszkole nr 1 w Ozimku. Przedszkolaki rozpoznawały zwierzęta, rozpoznawy misie i mówiły, gdzie żyją, co jedzą - to było zadanie z wiedzy. Bawiły się też w karmienie niedźwiadka, rzucając kolorowymi piłeczkami do jego brzuszka - to było ćwiczenie sprawnościowe. Rozpoznawały z zamkniętymi oczami przyjaciół Kubusia Puchatka i poznały z teatrzykiem kamishibai historię Święta Pluszowego Misia. Na zakończenie otrzymały śliczne kolorowanki, których autorami są wspaniali uczniowie JEDYNKI, czyli ich starsi koledzy i koleżanki z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Ozimku. A ja otrzymałam od przedszkolaków piękne podziękowanie w formie listu z podpisami wszystkich dzieci z grupy WITAMINKI. Dziękuję za bardzo miłe spotkanie z pluszowym misiem i szkolną biblioteką z JEDYNKI.