Posiedzenie Jury Konkursu  fotograficznego  „Wakacje mijają, wspomnienia zostają” organizowanego już od lat przez redakcję WIADOMOŚCI OZIMSKICH, Publiczną Szkołę Podstawowa nr 1 w Ozimku oraz Urząd Gminy i Miasta w Ozimku pod patronatem Burmistrza Ozimka Jana Labusa odbyło się w dniu 15 października 2018r. Komisja konkursowa w składzie:

Barbara Durkalec - sekretarz gminy Ozimek,  przewodnicząca Jury oraz

Witold Żurawicki  - redaktor naczelny Wiadomości Ozimskich,

Marcin Widera - reprezentant Urzędu Gminy i Miasta w Ozimku,

Grażyna Świercz – reprezentantka PSP nr 1 w Ozimku,

dokonała przeglądu  i wyboru nadesłanych zdjęć i filmów. W tym roku  nadesłano 159 zdjęć i filmów w  pięciu kategoriach:

klasy I-II –  zaledwie 11 zdjęć, klasy IV-VIII – 73 zdjęcia, kategoria OPEN  - 68 zdjęć, kategoria OPEN - FILMY – 6 filmów oraz w nowej kategorii V – wakacje z Gminą Ozimek 1 zdjęcie. W kategorii OPEN wzięli udział mieszkańcy miasta i gminy Ozimek - Schodni, Antoniowa, Dylak i Grodźca.

Jury przeprowadziło bardzo burzliwą dyskusję, obejrzało wnikliwie każde zdjęcie i film. Zdecydowano przyznać łącznie 19 nagród i wyróżnień, które zostaną wręczone na specjalnym apelu w szkole 26 października 2018r. Gratulujemy zwycięzcom!

Oto nagrodzone osoby:

KATEGORIA I - Klasy I-II –

I miejsce: Oskar Lisowiec

II miejsce: Julia Krawczuk

III miejsce: nie przyznano

KATEGORIA II - Klasy IV-VIII –

I miejsce ex aequo: Antonina Nieświec, Filip Pięta

II miejsce: Karolina Guzy

III miejsce: ex aequo – Julia Koloch, Katarzyna Juruć

KATEGORIA III - OPEN

I miejsce: Andrzej Guzy

II miejsce ex aequo: Wioletta Lisowiec, Hanna Adamiec

III miejsce ex aequo: Małgorzata Wronowska, Aleksandra Bator

Wyróżnienia: Jennifer Niesłony, Magdalena Oniszk, Patryk Pyć.

KATEGORIA IV - OPEN- FILMY

I miejsce: Roman Lisowiec

II miejsce: Maksymilian Bator

III miejsce: M&M Łapot

KATEGORIA V – WAKACJE Z GMINĄ OZIMEK

I miejsce: nie przyznano

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienia: Oliwia Pyć

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i gratulujemy zwycięzcom

Wakacje i konkursy  mijają, wspomnienia zostają…! Zapraszamy za rok!