Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu ze znaną  autorką książek dla dzieci i młodzieży - Joanną Olech.  Pani Olech oprócz pisania książek jest także świetną ilustratorką i ten swój talent wykorzystała podczas interaktywnego spotkania autorskiego w Domu Kultury w Ozimku. Dzieci mogły poznać książki pisarki, szczególnie serię o zabawnych przygodach wesołej rodzinki - "dynastii Miziołków", szkolnej lektury. Pani Olech zaproponowała swoim czytelnikom szereg konkursów, zgadywanek, dzieci też mogły popisać sie swoją inwencją twórczą, wymyślając historyjki o smokach. Pisarka rysowała zabawane smoki , a młodzi czytelnicy "tworzyli" historyjki. Spotkanie było ciekawe, publiczność reagowała wręcz żywiołowo, nie dało się nudzić. Po spotkaniu, które zorganizowała Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Ozimku, uczniowie mogli zakupić książki Joanny Olech i poprosić ją o autograf. Kolejka była dłuuuuuga!