Uczniowie klas drugich uczestniczyli we wspaniałym spotkaniu autorskim z pisarką Wioletta Piasecką, autorką bardzo lubianych przez dzieci książeczek. Pisarka gościła już po raz drugi w naszym mieście na zaproszenie Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Ozimku.  Spotkanie odbyło się w bardzo żywiołowej atmosferze, obfitowało w zagadki, improwizacje teatralne, wierszyki, fragmenty książek autorki oraz w dobre wróżby przygotowane przez panią Piasecką. To wszystko sprawiło, że dzieciaki się nie nudziły i każdy chciał odpowiadać na pytania i był pełen zaangażowania. Na zakończenie, uczniowie z książeczkami Wioletty Piaseckiej w ręku, stanęli w długim "ogonku" by zdobyć dedykację i podpis tej niezwykle sympatycznej pisarki.