Uczniowie klas cztwartych uczestniczyli we wspaniałym spotkaniu autorskim ze wspaniałym pisarzem literatury dziecięcej. Dzięki Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Ozimku dzieci mogły poznać GRZEGORZA KASDEPKE, autora kilkudziesięciu książek dla dzieci - od bajeczek "Niegrzeczniaki" dla młodszych dzieci, po "Mam prawo! " dla trochę starszych.  Autor prezentował swoje książki, czytał ich fragmenty i zachęcał do przeczytania. Dzieci mogły więc poznać dzieła pana Kasdepke, zadać dziesiątki pytań, zakupić książeczki, a wszystko w wesołej, przyjaznej atmosferze. Pan Kasedpke z wielką ciepliwością odpowiadał na pytania czwartoklasistów, których inwencja twórcza w tym zakresie była zaskakująca. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały dedykacje do książeczek. Nasza biblioteczka także zakupiła kilka książek i można je już wypożyczyć i przeczytać. WARTO!