Uczniowie klasy IIIA zaczytywali się od września w książkach o przygodach niesfornego chłopca - Koszmarnego Karolka. Te wesołe i pełne humoru opowiastki napisała Francesca Simon a dowcipne ilustracje wykonał Tony Ross. Uczniowie przystapili więc do dwuetapowego konkursu czytelniczo-polonistycznego. Największą wiedzą o przygodach Koszmarnego Karolka oraz jego uroczego i grzecznego braciszka- Doskonałego Damianka- wykazał się Filip Pięta, przed Marceliną Nawarowską i Alicją Grędą. Gratulujemy!

Ten konkurs został przeprowadzony w ramach rządowego projektu "Książki naszych marzeń".