Szanowni Państwo,

w związku z zawarciem przez szkołę porozumienia o współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji w zakresie wydawania mLegitymacji udostępniamy Państwu bezpłatne narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.

Narzędzie powstało w ramach realizowanego przez firmę Foto Express Sp. z o.o. projektu unijnego “Bon na Innowacje” dzięki czemu został stworzony bezpłatny internetowy Kreator zdjęć do mLegitymacji. “Kreator zdjęć do mLegitymacji”, dostępny jest na stronie www: passport-photo.online/pl

Z usługi mogą bezpłatnie korzystać wszyscy uczniowie naszej szkoły. W celu wykonania zdjęcia wystarczy zrobić zdjęcie telefonem komórkowym (smartfonem) na dowolnym tle. Nasz Kreator z tak zrobionego zdjęcia przygotuje zdjęcie spełniające wymogi określone przez Ministerstwo Cyfryzacji.

Kreator zdjęć do mLegitymacji stanowi ogromne uproszczenie i ułatwienie dla uczniów oraz ich rodziców.

Odnośnik do kreatora:

Załączniki: