W niedzielę, 8 października, klasa I a miała przyjemność reprezentować naszą szkolę oraz Gminę Ozimek podczas XI Wojewódzkiego Święta Karpia Opolskiego 2023 w Niemodlinie. Mali artyści  pod opieką wychowawczyni Darii Bejm (także utalentowanej trenerki mażoretek oraz Trenerki Roku 2021 w naszej gminie) zaprezentowali się w utworze pt. "Na Wyspach Bergamutach” . Publiczność z entuzjazmem i uśmiechem  nagrodziła  wielkimi brawami występ naszych najmłodszych uczniów. Nasze małe wolkalistki  Emilia Mamrot i Tosia Pytel oraz tańczące JEDYNECZKi z naszej JEDYNKI podbili serca publiczności. Nic zresztą dziwnego, nasze serca skradli już na  początku roku szkolnego!